To było jak koszmar, ale byłem w pełni obudzony

To było jak koszmar, ale byłem w pełni obudzony.

Najbliższe miesiące mijały powoli Właśnie motorower wokół domu. Nie mogłem wyjść, bo teraz mieszkał w dużym mieście. Rodzice obawiają się, że mogę zgubić lub porwany. Kiedy wróciłem do szkoły miałem twardy czas podejmowania przyjaciół i dość dużo samotnikiem. Byłem nieszczęśliwy.

Życie prowadzone tak przez kolejne dwa lata kliknij po więcej. Zwolniłem na mojej masturbacji. Byłem znudzony i przygnębiony.
1
Po moim czternaste urodziny nowi sąsiedzi przeniósł się obok. Słyszałem, że w ruchu ciężarówek pociągnąć w górę i zobaczył szczęśliwego szuka męża i żonę z synem, który wyglądał mój wiek i córkę, która była o wiele młodsza.

Moi rodzice kazali mi iść zapytać, czy potrzebne rękę z niczym. Zrobiłem wbrew mojej woli. Mówili oni mogli korzystać pakowania kilka pól do domu pomocy. Spakowałem ogromny ciężkie pudło do salonu i ustawić go w dół. Chłopiec, który był w moim wieku nie było.

„Cześć. Nazywam się Rick. „Powiedział,

„Jestem Matt” odpowiedziałem.

„Miło cię poznać. To Daisy, moja siostrzyczka ”

Gapiłem się na dziewczynę. Była tak mały i niewinny. Miała niebieskie oczy i długie blond włosy z ciemniejszymi smugami. Coś o tej dziewczynie czuję się dobrze.

„Cześć Daisy” powiedziałem

„Hey” Ona odpowiedziała z dużym uśmiechem.

Wtedy do mnie dotarło. Wygląda jak Chloe. Dziewczynka nie przestali myśleć.

Reszta dnia była inna jak teraz miałem przyjaciela. Byłam w Ricks domu przez kilka godzin i pomógł rozpakować. Mamy plany, aby chodzić razem do szkoły w godzinach porannych.

Następnego ranka szedłem przez jego domu i wyszedł ze swoją siostrą. Wpadliśmy ją w szkole podstawowej i przeprowadza się do szkoły średniej. Szkoła była o wiele więcej zabawy teraz, że miałem przyjaciela.

Po szkole poszliśmy odebrać Daisy sprawdź tą stronę znad szkoły. Rick i ja rozmawialiśmy o rzeczach i Daisy chłopiec był spokojny. Zauważyłem, że patrzył na mnie większość drogi do domu i zignorował.

Poszedłem do Ricks po szkole i miał domową, tak powiedział mi, że mogę go sprawdzić w domu na zewnątrz. Spojrzałem w jednym pokoju, który był bardzo duży i zakładanego było pokoju rodziców. Szedłem dalej korytarzem i znalazł łazienkę. Ostatni pokój Sprawdziłem został pomalowany na różowo i musi należeć do Daisy. Nie było więc udałem się, by to sprawdzić. Po rozglądając się na kilka minut, otworzyły się drzwi. Mała dziewczynka, około 4’4 „tall wprowadzone. Spojrzała na mnie dziwnie.

„Co robisz?” Zapytała.

„Po prostu rozglądać.” Powiedziałem.

„Chcesz zobaczyć moje lalki?”

„Nie, dziękuję. Powinienem iść. „powiedziałem. Czułem się naprawdę dziwnie się wokół niej i pomyślałem, że jeśli Rick zobaczył mnie gra z nią myślał miałem dziwne.

„Prosimy prosimy. Mam nikogo do zabawy! ”

„Och, wszystko w porządku.” Powiedziałem. Była naprawdę słodkie i po prostu nie mogłem odmówić. „How old are you anyway?”, Zapytałem.

„Osiem! A jedna czwarta! „Powiedziała z dumą.

„Chłodny. Więc co chcesz grać? ”

„Chcę grać w domu. Możesz być tata i ja będę mama! ”

„W porządku. Co robimy?”

„Mamy pocałować!”

Po powiedziała, że szybko wyciągnął rękę i pocałował mnie. Naprawdę mi się podobało. I zaczęła się ciężko. Wiedziałem, że to źle, ale wiedziałem, że mogę uzyskać więcej. Poza tym, ja po prostu myśleć o Chloe, więc nie jestem maniakiem.

„Co teraz?”, Zapytałem.

„Teraz powinniśmy mieć dzieci!” Powiedziała, podniecony.

„Czy wiesz, w jaki sposób?” Zapytałam, myśląc, że po prostu grać baby doll.

„Tak! Trzymać swoją peepee do mojego peepee „.

Łał. Ona będzie prawdopodobnie mocniej niż Chloe bardzo ciekawa strona www. Ale nie mogłem tego zrobić. Rick było kilka drzwi dalej i powinno być zrobione swoje zadanie domowe za każdym razem.

„Może to zrobić innym razem. mam iść zobaczyć, jak praca domowa jest Ricks idzie. „powiedziałem.

„Ok .. jutro możemy to zrobić.” Powiedziała, rozczarowany. Potem podszedł i dał mi mocno przytulić. „Nikt nigdy nie było tak miło mnie wcześniej.” Spojrzała na mnie i uśmiechnął się. „Kocham Cię.”

Zatrzymałam się, myśląc, że to nic nie znaczy, ponieważ była jeszcze dzieckiem. Zrobiła mi tak ciężko, ale także dał mi poczucie Chloe zrobił. Po raz pierwszy miałem poczucie, że uznałem, że to miłość. Więc odpowiedział „Ja też cię kocham Daisy”. I spokojnie odszedł.

Rick i grałem w gry wideo, aż musiałem iść do domu na kolację.

Następnego ranka, kiedy szliśmy do szkoły Daisy próbował trzymać mnie za rękę. Nie pozwól jej, bo Rick pomyśli, że jestem maniakiem albo coś. W szkole myślałem o Daisy i poprosił Ricka, czy mogę przyjść ponownie. Powiedział, że on i jego rodzice zniknie na pewien czas, aby go zapisaliśmy się na kilka sportów, a następnie wyjść na kolację.

„Co z Daisy?” Poprosiłem

„Jeśli uda nam się znaleźć opiekunkę ona pozostać w domu. Albo będzie musiała przyjść. „Rick odpowiedział

„Będę opiekować. Nie mam nic innego do roboty. „