Mam tylko nadzieję, że Shanna poszła miękkie na Gina

Mam tylko nadzieję, że Shanna poszła miękkie na Gina.

„Nie, dziękuję”, powiedziałem starszą kobietę i usiedliśmy porozmawiać o drobnych rzeczy, mój umysł był nigdzie na rozmowy. Kiedy nattered daleko, mój umysł zastanawiał się ostatnich eskapadach z nią i jej córką. Myślałem o tym, jak kiedyś moją zdolność do niej, a jak wszystko skończyło się.
11
„Nancy”, przerywam jej w połowie zdania, a ona z zadowoleniem pozwala mi: „Czy jesteś szczęśliwy?”

„Oczywiście,” odparła bez wahania.

„Chodzi mi o to, ze wszystkim, co twoja córka i zrobiłem, jak z tobą?” Nacisnąłem.

„Gdzie jest ta pochodzi, Nick?” starsza kobieta poprosiła mnie i mogłam usłyszeć nutkę niepokoju w głosie.

„Chodzi o to, że większość ludzi ma mamy dla Ciebie darmowy seks jakiś problem z rzeczy, które zrobiliśmy, i chciałam wiedzieć, czy były w porządku ze wszystkim”, wyjaśniłem.

Nancy przyglądał mi się przez chwilę, zanim nie dadzą mi odpowiedź. „Wiele osób może myśleć, co chcą myśleć. Jeśli martwić się o to, co inni ludzie myślą, że nigdy nie będzie zadowolony, Nick.” Wzięła łyk herbaty, przed kontynuowaniem. „Może kiedyś mieli z tym problemu, ale Gina i ja jesteśmy teraz bliżej niż kiedykolwiek w przeszłości. Pytałeś gdybym był szczęśliwy, a odpowiedź brzmi: tak. Co naprawdę uważasz, że zostały pytaniem jest, czy jesteś szczęśliwy?”

Byłem oszołomiony na głębokości jej słowa. Czy była prawda? Myślałem, że jestem szczęśliwa … Ale z drugiej strony, węzeł w brzuchu, nad tym, co Gina musi być uczucie górze, powiedział inaczej. Shanna zrobił mnie uszczęśliwić, gdy byłem z nią, ale jej postawa ostatnio, że pogorszyły się, że nieco. Kiedy po raz pierwszy odkrył miałem możliwość z moich przełączników, myślałem, moje życie byłoby wykonane, ale okazało się być o wiele większa odpowiedzialność niż kiedykolwiek chciał. Pamiętam linię z serii Dragon Reborn, rozmowy o tym, jak obowiązkiem jest lżejsza niż piórko, a jeszcze cięższy niż góry. Dopiero teraz w pełni zrozumieć, co to znaczy.

„Nick”, miękki głos na szczycie schodów, złamał mi koncentracji „, to proszę tu przyjść?”

Odwróciłam się i zobaczyłam Shanna i Gina zarówno stojąc side-by-side, ich wyrażenia puste, czekając na mnie. Podziękowałem Nancy za jej radą, przed udaniem się po schodach, a następnie dwie kobiety do pokoju Giny.

Po wejściu do środka, kobiety kazał mi usiąść na łóżku, a oni siedzą po obu stronach mnie, Shanna po mojej lewej stronie, Gina po prawej stronie. Byłem zaskoczony, kiedy każdy z nich złapał za rękę i zaczął mówić Shanna.

„Nick, rozmawialiśmy,” I skinął głową. Oczywiście, że został mówić. Ja nie widzę żadnych połamanych mebli, porysować ślady, siniaki lub stanowiące, że byłoby wskazane walkę, a ja nie słyszał krzyki, więc co jeszcze robili?

„Shanna wyjaśnił mi o tym, co powiedziała ci dzisiaj” Gina mówi dalej, i musiałem zwrócić się do niej twarzą. Przyszło mi do głowy, że kobiety mogły założyć ten układ siedzenia, tak aby był zawsze za mną i trzyma mnie z równowagi. To tylko dodaje do mojego lęku.

„I Gina powiedziała mi, co masz na myśli do niej:” Musiałem ponownie włączyć, abym została skierowana Shanna. „I umówiliśmy się, że to nie jest prawda, że mam was wszystkich do siebie”.

Moja szczęka musi upaść na podłogę. To była ostatnia rzecz, jaką spodziewał! Zwłaszcza po tym, jak Shanna działał w szkole wcześniej.

„Wiemy, że są przeznaczone do być o wiele więcej kliknij po więcej z twojej zdolności, Nick” Gina przestawał mówić, ignorując mój szok. „Shanna mi o demonach. Po tym, co stało się z Derekiem, rozumiem dlaczego utrzymuje, że ode mnie.”

Ona zrobiła? Shanna nie miał prawa złamać moje zaufanie w tej sprawie.

„Czy jest jeszcze coś, co zdecydował o tym mówić, za moimi plecami?” Poprosiłem chłodno.

„Tylko ten,” Shanna mówi, kładąc dłoń na mojej piersi i czuję Gina w tym samym czasie. Mam tylko tyle czasu, żeby się zastanawiać, co ma na myśli, kiedy obaj popchnąć mnie i zanim mam szansę nawet Yelp, widzę dwie kobiety warga-spięte nade mną.

Byłem kompletnie zdezorientowany w tym punkcie. Byłem pewien, że Shanna chciał rozmawiać z nią o mnie Gina dumpingu, ale teraz uważam, że dwie kobiety całuje!

„Ktoś chce mi powiedzieć, co w świecie się dzieje?” Zapytałam.

Oni przerwał pocałunek i dwa zestawy pięknych oczach spojrzał na mnie, jeden zestaw piwny, drugi niebieski i otoczone długimi rzęsami, ponieważ zachichotała.

„Czy to nie jest oczywiste?” Gina pyta.

„Zdecydowaliśmy, by stać się dobrymi przyjaciółmi,” Shanna rurami w prawo potem.

„Ale dlaczego?” I zażądał wiedzieć.

„Nick” Shanna powiedział: „Gina powiedziała mi, co zrobiłeś dla niej, i ile znaczy dla niej. Zdałem sobie sprawę, byłem samolubny z wami, a które zasługują na coś lepszego niż to ode mnie. Mam nadzieję, że będziesz przebaczać tak, jak już działającej. cała sprawa z Julią naprawdę się pod moją skórą, ale to nie usprawiedliwia. Czy możesz mi wybaczyć? ”

Myślałem, że z powrotem na niego, i zrozumiał, że wszystko zaczęło się zmieniać, gdy Julia weszła obraz. Już miałem jej powiedzieć, że mogę jej wybaczyć, ale Gina przerwała mi, zanim mogłem.