Jak mówiliśmy, zauważyłem cock Jasona

Jak mówiliśmy, zauważyłem cock Jasona zaczęło iść miękki. Wstałem i usiadł obok niego, po drugiej stronie od Brianna. Zrobiłem trochę uwagi, Jason, co potrzebne, aby dostać go z powrotem ponownie. Jak powiedziałem, że Joann wstał i uklęknął przed nim. Oboje wyciągnął rękę i zaczął skoku Jason. W tym samym czasie, Jake i Larry wyciągnął ręce do Brianna, aby poprowadzić ją na innym krześle, dokąd jadą do pracy nad nią. Trzeba było widzieć wyraz Jason i Brianna twarzy. Nie sądzę, że nigdy nie zrobił czegoś takiego. Spojrzenie nerwowości i strachu podeszła twarze. Ale w końcu okazało się te twarze pożądania i podniecenia.

woman-466130_1280

Joann opuściła głowę na koguta Jasona i zaczęła lizać w górę iw dół jego wału. I pochylił się i zaczął French Kiss niego, rzucając się w język i poza jego ustach. Jason okresowo wyglądają na co Brianna ale będę owijać swoje ręce wokół jego głowy i pociągnąć go z powrotem, aby powiedzieć „zapomnieć o niej teraz, będziemy dbać o Ciebie”. Potem pchnął Jason się na leżaku więc jego głowa była kierunku Brianna, w ten sposób, że nie mógł jej zobaczyć ani zwracał uwagi na nią. Zacząłem lizać i pocierać moją drogę w dół do piersi, obok brzuchu i wreszcie jego teraz-bardzo twarde kurek. Joann pozwól mi podzielić się jego kogut z nią. Ona ssać jego piłki, jak wziąłem jego kogut w ustach. I ssać go na chwilę i wtedy Handlujemy umieszczone.

Mamy dupy i lizały jego kogut już od jakiegoś czasu, aż Joann wstał i stanął nad nim, przygotowując się do obniżenia jej cipki chętny na jego twardej męskości. Powoli opadła jak trzymałem jego kogut, aby poprowadzić go do jej mokrej cunt. Łatwo spadł tuż nad nim. Sięgnąłem ręką wokół Joann i grał z kulkami Jasona jak ona przesuwać w górę iw dół na jego sztywnym pręcie. Kiedyś mój drugą ręką ocierają sztywnej clit Joann jest.

Po kilku minutach spojrzał na Jake’a i Larry i zobaczyła, że Jake zagęszczania cipki Brianna jako Larry miał jego kurek w ustach. Wstałem i postanowił skopiować Larry i okrakiem głowę Jasona. Opuściłam zmoczenia cipkę tuż nad jego twarzą. Jason natychmiast wysunął język, sięgając po moją chętnych otwór miłości. Czułam jego języka drążek w prawo w cipie. I podnoszone i opuszczane siebie tak, że pieprzył swoją małą Stubby język. Jak pieprzył jego język, nadal oglądać Jake i Larry dać go Brianna. Nie jestem pewien, kto był pierwszy, ale wydawało się, że jeden zaczął krzyczeć w ekstazie, a potem drugi ruszy. Po prostu jakiś czas mieliśmy wszystkie pochodzą.

Następnie wszyscy zamienili się miejscami i powiązany z innymi nie-małżonków i nadal nasze pierdolone uroczystości. Kontynuowaliśmy kurwa całą noc w każdej pozycji można sobie wyobrazić, z każdym partnerem. My, trzy dziewczyny miały wszystkie trzy kurki w każdą dziurę na jakiś czas w ciągu najbliższych kilku godzin. Ten, który załatwił mi najtrudniejsze orgazm kiedy Jason pieprzył moją cipkę, Larry wsunął kutasa w dupie a mój mąż pieprzył mnie w usta. Nie wiem, jak głośno krzyczałam, ale mam nadzieję, że nikt mnie nie słyszał.

Po kilku godzin, to było oczywiste, że faceci zostały wydane i nie mógł iść dalej. Wydawało się, że rzeczy zaczynają wyciszenie i musieliśmy wracać do naszych kabin. I nie dość jeszcze zrobione. Spojrzałem na Joann z uwodzicielskim uśmiechem, a potem spojrzał na Brianna. Joann dostał wskazówkę i oboje przeszli przez Brianna i zaczął pieścić jej piersi. Dostała wyraz przerażenia na twarzy. Gdy dotarliśmy na dół i zaczął pocierać jej nogi i tułów, powiedziała, że nigdy nie kochał się z inną dziewczyną wcześniej. Zarówno Joann i powiedziałem, że było ok, chcielibyśmy pokazać jej wszystko, co należy wiedzieć. Powiedzieliśmy jej, po prostu odpocząć i cieszyć się. Można powiedzieć, że nie był tak pewny o tym, ale to nam nie zatrzyma. Joann pochylił się i zaczął lizać cycki Brianna jak schylił się i rozprzestrzenia się jej nogi i dotarł do jej cipki. I szybko wsunął kilka palców do jej cum wypełnione cunt. Potarłem kciukiem na jej clit. Było jeszcze bardzo twarde i bardzo duże.

Trzej faceci po prostu usiadł i patrzył, jak intensywnie kładziemy na pokaz dla nich. Jason oczy były tak duże jak kwartałów; można powiedzieć, że nigdy nie widział jego nową żonę w każdej sytuacji, jak to już wcześniej. Od czasu do czasu jeden z nich krzyczeć trochę niegrzeczny uwaga jak „ssać tego niechlujstwa cipki, suko”.