Objąłem dłonią penisa i masowałem mało od nasady

Obudziłem się w preparacie nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w pokoju spadła poniżej 12 tonów a dopiero gruba pierzyna zapewniała doskonałe ciepło. Jednak gdy przychodził do babci przekonywał do bieżącego spokoju, który pozostał nieużytkowany i nieogrzewany. Chciało mi się sikać więc oderwał się z łóżka czując nacisk pęcherza i niepewny ból w sterczącym członku. Dopiero teraz przypomniałem sobie, iż tym jednocześnie śpię w bieżącym łóżku z starą, poprzez którą będę wymagał poznać, żeby dotrzeć do łazienki. Droga do także z łazienki przebiegła bez wycieczek i beztroski znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy podparł o nogi jesteśmy, która instynktownie cofnęła je i podkurczyła. Dzielił na duży powrót snu pomimo nie mogłem zasnąć aby sobie wtedy uprawnić wsunąłem dłoń do majtek i zacząłem dotykać swojego penisa i mosznę. Na efekty nie potrzeba było długo wyczekiwać – nastąpił na baczność zdolny do radości.
Objąłem dłonią interesu i masowałem delikatnie od nasady aż po głowę, napletek rytmicznie cierpiał i obserwował żołądź. Zsunąłem majtki na kolana a potem pozbyłem się ich głęboko wciskając w kąt łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć przeżycia orgazmu i nic nie mogło mi w aktualnym przeszkodzić. Podgiąłem lewą nogę tak, iż udem dotykałem wypiętą w moją postać pupę narzekamy dodatkowo trwale w spokojnym rytmie onanizowałem się odbierając kiedy za każdym ruchem narasta moje podniecenie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm i sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej rąk usuwając się na łono – było dobrze.

Odwrócił się na bok i przylgnąłem do tworzymy. Odbierał kiedy moja ściekająca na koniec sperma wsiąka w jej nocną koszulę a mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Byłem w takim błogostanie, iż nie obchodziło mnie czy stara się obudzi albo nie. Parę chwil później czułem gdy jej mokre ciuszki łączą się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas dobrym słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze nogi splątane, jak mama niespodziewanie zapytała:
– Gdzie ty jesteś majtki?, Dlaczego jesteś nago?

Nie umiałem podać żadnej konkretnej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem poszukiwać majtek. Pospiesznie włożył spożywa na siebie i poszedłem do toalety – temat się rozmył. Nagość nigdy w własnej linii nie była problemem tabu, spotykali się sporadycznie nago w rozmaitych nieprzewidzianych sytuacja zatem również kwestia mojej nagości w łóżku nie była poprzez moją matkę bardzo wałkowana.
Po dniu dużym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu dotarli do lodowatego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją wyłącznie na chwilę, przetoczyłem ją wówczas na bok co dało mi chwilę równowadze i wypoczynku. Nieco się zastanawiając oczywiście kiedy poprzedniej nocy zsunąłem majtki i podszedł do mojej ukochanej zabawy. Znowu mocno niszczył swoje prącie w ręki masując je znacznie, czasami trochę brutalnie na mierze bólu. Odbierał jak pęcznieje i twardnieje. Przyłożył się bliżej mamy, dostosowując jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając cechę jej pleców. Stała z pupą wypiętą w moją stronę oraz ja zarzucał ją moim interesem wkładając w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko to już oraz wiele wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz usunął ze mnie dużą porcję gorącej, lepkiej spermy, która przesączała się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się pewien czas później poszturchiwany przez mamę: – Co tutaj tak mokro, coś ty zrobił? – pytała. Nie przyjął, udając że nie wiem o co chodzi.