Nasunął się w nią. Krzyknęła z płaczu, toż nie chciała

Nasunął się w nią. Krzyknęła z żalu, wszak nie chciała, bym zapomniał. No obecne ją posuwałem, spełniając wraz jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, i ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, dokąd zamierzam trysnąć.

– Norma w dupci, większość na brodę

To trysnąłem. Ciężkim ładunkiem nasienia napełnił jej dupcie, po czym wybrał członka natomiast zasiadł stawiać strugi nasienia na maska. Ola zaskoczyła mi obciągać, to większość nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała super: z pupy wypłyną nasienie, nasiono na osobie dodatkowo we włosach oraz sperma, której nie dała porady połknąć, tocząca się z ust. Siadł na planecie, ona przysiadła mi na kolanach. Leżeli po seksie, dysponowalibyśmy się obecnie założyć jeżeli nagle…

Z krzaków z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia istnieje spośród zastępu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w tenże raz, szczupła.

– Oraz co tutaj się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tu produkujesz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą konferencję w namiocie. Przyciągnęła mnie. Fajnego masz pieska Ola, jednakże od rzeczywistość to Wy dwaj stanowicie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– No toż oglądaj – powiedziała Olivia zaś z zimnym uśmiechem ukazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje dumy! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej wewnętrzną stópkę, na której traktowała czarne superstary (również czarne stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, zaś lokalnym oczom pokazałeś się… strap-on. Na oko brał ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, więc dziś się zabawimy! – popełniła z współczesnym swoim uśmiechem Olivia…