Określam się Peter(Piter) natomiast stanowię cichym młodym

Cześć! Zwę się Peter(Piter) również stanowię wstydliwym młodym lat 17 o mocnej figurze ciała dzięki trenowaniu parkour. Opowiem wam o wakacjach, które zagrały się rok obecnemu. Rodzice powiedzieli, iż idziemy nad śmierci co mnie ogromnie ucieszyło, ponieważ stary donikąd nie istniał oraz mogłem kierować na przepiękne miłej również gonić wakacyjnej przygody.

Dowiedziałem się, że zmierzamy do Kopalni Nadmorskiej na tydzień. Po rozległej natomiast męczącej podróży udaliśmy się do sąsiadach, którzy tam spędzaliśmy.

Zetknęli się spośród nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było dobrze, słońce świeciło, fale prały się o bok, a piasek jak wciąż stanowił stanowczy. Mój kumpel a ja zaczęliśmy działać w skórę, po kilku chwilach wpadła nam piłka za parawan, poleciał i przeprosiłem dodatkowo w teraźniejszym momencie serce skończyło mi bić, gospodarka się zatrzymała, zaś mi stanowiło mocno. Zza parawanu przedstawiła mi się piękna, zgrabna osoba w wieku 17 lat. Włosy czarne do skrzydeł, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, rozwój tak 167 cm. Była niebieskie bikini znaczące jej oczy. Jędrny tyłek dodatkowo wydatne piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, niezmiernie uwielbiam wygrywać w piłkę, mogę się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, postępować spośród taką super ukochaną w gałę to gdy wynaleźć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się także zapytała jak mi na miano ?

Odpowiedziałem:

– Peter, zaś twoje ? 

– Ania 

– Ania, piękne imię

Zwolniła również zapoczątkowali grać. Po skończonym dniu na plaży pojechaliśmy na lody także spacer. Otrzymałeś z niej utwór telefonu a namiary gdzie się zatrzymała oraz akurat jest. Dzień później nie doświadczał jej na plaży, dzwoniłem, lecz i nie odbierała, wieczorem rodzice wyszli gdzieś do zaprzyjaźnionych, zaś do wyrabia zadzwoniła Ania, byłem zdziwiony, ale dobry, odzyskałeś również zaaranżowałem się z nią na ruch wieczorem po plaży, kiedy rzeczywiście szli, co pewien czas wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży zachęcił ją do siebie na dowolny film, bądź urok w bieżącym chwytu. Zadzwoniła do ojców i wyskoczyli. W domu walczyliśmy film (horror) a włożyliśmy się na analizowanej wersalce, po woli co raz bliżej siebie. Po filmie został muzykę kameralną z komputera również umieścił się poza niej. Spoglądała w moje oczy, a ja w niej, było mega słodko.