Przemieścił się na nią, wdarłem się językiem do jej ust, zaczęliśmy się namiętnie całować oraz dzielić.

Skończył się na nią, wdarłem się językiem do jej ust, rozpoczęliśmy się namiętnie całować i rozbierać. Wybrał się do jej piersi – nieco poważnych, jako na jej wiek. Zacząłem pić jej sutki, przygryzać je. Ola aż ugięła nogi z przyjemności. Spytałem jej, lub istnieje dziewicą. Odpowiedziała, że naprawdę.

– Jestem stanowić wrażliwy?

– Nie, wtedy tworzy być naturalny seks

– Rozkaz – i pocałowałem ją w dłoń.

Zjechałem w wykop i stosuję ssać jej wargi sromowe.

– Noż kurwa, wprowadź we mnie, ponieważ nie wytrzymam!

Wjechałem moim 20 centymetrowym penisem w jej całą cipkę, Ola krzyknęła łącznie z żalu oraz z radości. Przeprowadzał ją niejako z szybkością światła, a Ola pojękiwała. Aby ją zagłuszyć, rozpoczął się spośród nią całować. Po 10 minutach Ola zapytała mnie:

– Chciałbyś sprawdzić seksu analnego?

– Jasne!

– Potrzebujesz jedynie mój otworek na to zrobić.

Splunąłem na dłoń a zacząłem wpychać palce do jej dupci. Chwilę później, palce zastąpiłem językiem.

– Jestem przekonana – wyszeptała

– Wchodzę!

Założyłem się w nią. Krzyknęła z bólu, a nie chciała, bym przestał. Oczywiście obecne ją poruszał, robiąc wraz jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, i ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie liczę trysnąć.

– Stronę w dupci, strona na osoba

Więc trysnąłem. Potężnym ładunkiem nasienia spełnił jej dupcie, po czym wybrał interesu oraz zacząłem prowadzić strugi nasienia na płeć. Ola zaczęła mi obciągać, to część nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała pięknie: z dupki wypłyną nasienie, nasienie na płci i we włosach oraz sperma, której nie dała rady połknąć, otwierająca się z ust. Usiadłem na posadzce, ona usiadła mi na kolanach. Odpoczywaliśmy po seksie, uważali się już ubrać gdy nagle…